Przedtargowe spotkania z doradcami zawodowymi


Studencie! Stresujesz się przed rozmową kwalifikacyjną? Pracowałeś na czarno i nie wiesz czy pisać o tym w CV? Nie wiesz co zawrzeć w liście motywacyjnym? Masz kłopot z opowiedzeniem o swoim doświadczeniu w zgrabnych, konkretnych zdaniach? A może zastanawiasz się gdzie tak naprawdę składać aplikacje?

Weź udział w spotkaniach przedtargowych, gdzie profesjonalni doradcy zawodowi odpowiedzą na każde Twoje pytanie. W tym roku udzielaniem praktycznych porad zajmą się fachowcy z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej Ochotniczego Hufca Pracy oraz Akademickiego Biura Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego. Przygotuj się do Uniwersyteckich Targów Pracy, które odbędą się 23 października w godz. 9:00-15:00 na Wydziale Zarządzania przy ul. Matejki 22/26. Znajdziesz tam stoiska informacyjne ponad 40 firm z aktualnymi ofertami pracy, staży czy praktyk.

Spotkania przedtargowe na Wydziale Matematyki i Informatyki odbędą się 6 października w korytarzu głównym na wprost od wejścia (poziom 0).

Jeśli nie możesz być z nami tego dnia pamiętaj, że doradcy zawodowi będą dla Ciebie dostępni także na innych wydziałach Uniwersytetu Łódzkiego w dniach 6-17 października. Informacji szukaj na stronach wydziałów i plakatach targowych.